Zapewniamy firmom mobilność.

Liczba międzynarodowych transakcji biznesowych w Europie rośnie. To z kolei wpływa na zwiększenie ruchu transgranicznego oraz transportu towarów po europejskich drogach. Taki rozwój sytuacji powoduje potrzebę znalezienia niezawodnego partnera serwisowego.


Silna sieć.

Nasze centra serwisowe BestDrive współpracują z międzynarodową siecią ContiTrade, należącą do koncernu Continental. Twoja korzyść: możesz korzystać z portfolio usług oponiarskich i samochodowych najwyższej klasy, wykraczających poza granice krajów, świadczonych we współpracy z silnym i skutecznym europejskim partnerem handlowym.


Szybka pomoc w przypadku awarii.

Aby zminimalizować liczbę awarii i czasy przestojów w branży transportowej: nasze centra serwisowe BestDrive uczestniczą w programie usług flotowych Conti 360° Truck Fleet Services. Dzięki współpracy z usługodawcami branży obsługi flot pojazdów, jesteśmy obecni w całej Europie. W razie awarii zapewniamy pomoc przez 365 dni w roku.


Kompleksowa obsługa.

Oprócz usług oponiarskich i naprawczych, świadczymy całą gamę indywidualnych usług serwisowych służących optymalizacji zarządzania Twoją flotą – dzięki temu możesz skoncentrować się na prowadzeniu firmy. BestDrive zapewnia nie tylko mobilność na drogach, ale i elastyczność działania Twojej firmy.

znajdź serwis

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...