Niezwykle wytrzymałe: opony do samochodów ciężarowych,autobusów i pojazdów budowlanych.

Korzystaj z dużego wyboru markowych opon – na wszystkie warunki pogodowe i każdą porę roku.

Standardowe i specjalne, na długie trasy i do komunikacji lokalnej, na drogę i w teren. Wysokiej klasy opony od BestDrive zapewniają duże przebiegi, optymalną przyczepność i krótką drogę hamowania.

Opony do samochodów ciężarowych dla lepszej ekonomiki transportu:
W Europie, ponad 75 procent towarów przewożą samochody ciężarowe . Jako międzynarodowy partner w branży transportowej i logistycznej, BestDrive zna rynki równie dobrze jak drogi tego świata. Wiemy też, jak ważna jest ekonomika transportu. Dlatego w BestDrive znajdziesz opony, które są tanie w zakupie i eksploatacji.

Opony do autobusów dla większego komfortu i bezpieczeństwa:
Statystycznie, każdy człowiek należący do światowej populacji, wynoszącej obecnie 7 miliardów ludzi, jeździ autobusem aż 70 razy w roku. Autobus to prosty, a co za tym idzie, popularny sposób podróżowania, zarówno na dłuższych odcinkach, jak i podczas przemieszczania się po mieście. Oczekiwania w stosunku do opon mogą być inne, ale potrzeby pasażerów są podobne: na drodze chcą czuć sie bezpiecznie i komfortowo. Opony do autobusów w BestDrive spełniają te wymagania w 100 procentach!

Twoje korzyści z BestDrive:
Oprócz jakości topowych marek, z BestDrive korzystasz także z porad naszych doświadczonych ekspertów. Kupujesz nie tylko wysokiej klasy opony, otrzymujesz także pakiet kompleksowych usług.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...