Blog

2021.01.22

Najszybsza Polka na świecie i Uniroyal jednoczą siły dla 29. Finału WOŚP.

Uniroyal i polska królowa wyścigów samochodowych – Gosia Rdest łączą siły dla 29. Finału WOŚP. Najlepsza Polka na torach wyścigowych przekazała swój pamiątkowy kombinezon Uniroyal na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspólny wyścig dla dobrej sprawy

„Od zawsze wspieram WOŚP prywatnie. Bardzo cieszę się, że w 2021 roku będę uczestniczyć aktywnie w zbiórce funduszy. Wspólnie z marką opon Uniroyal, zdecydowałam się przekazać mój kombinezon z autografem na aukcję 29. Finału WOŚP. Gorąco zachęcam swoich fanów i wszystkich miłośników motoryzacji do udziału w aukcji. Niech to będzie nasz wspólny wyścig dla dobrej sprawy. Razem wspierajmy WOŚP” – zachęca Gosia Rdest.

Jedyny taki kombinezon

Kombinezon został wykorzystany w sesji zdjęciowej i podczas zdjęć do spotu, promującego oponę Uniroyal RainSport 5.

„Na całym świecie nie ma takiego drugiego kombinezonu. A autograf Gosi Rdest jest wiadomo… bezcenny. To niesamowicie zdolna Polka, świetny człowiek, profesjonalny kierowca i ambasador naszej marki opon Uniroyal od 2020 roku. Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytacji – nie tylko tych, którzy lubią samochody, wyścigi i kochają Gosię Rdest” – mówi Piotr Snakowski – Head of Marketing Department w Continentalu.

Razem dla WOŚP

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Po raz 29. Fundacja będzie zbierać pieniądze na wsparcie i wyposażenie szpitali. Tym prazem środki zostaną przekazane na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Jak licytować?

Kombinezon można licytować od 22 stycznia do 1 lutego br.

Zamów opony online Szukaj serwisu